Sport Pleszew, Hala Pleszew, Park Wodny

Switch to desktop

Kontakt

  • Super User

Sport Pleszew Sp. z o.o.

------------------

Park Wodny "Planty"  - basen rekreacyjny, basen sportowy, SPA, kręgielnia, sklepik sportowy

ul. Sportowa 4

63-300 Pleszew

tel./fax 62 7421 293

tel. 62 7206 772

------------------

Rezerwacja torów na kręgielni tylko pod nr tel. 517 233 448 (telefon jest włączany gdy czynna jest kręgielnia)

------------------

Adresy e-mail:

Promocja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kręgielnia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep sportowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główny księgowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik działu technicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

------------------

Informuję, że:

Zgodnie z Art. 13 pkt.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sport Pleszew Sp. z o.o., z siedzibą w Pleszewie przy ul. Sportowej 4, zwana dalej „Sportem Pleszew”; Sport Pleszew prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

2) Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Jarosław Bartkowiak. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 61 7421 293

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu pracowników Sportu Pleszew w związku z działaniami związanymi z prowadzoną działalnością o znaczeniu wypoczynkowym, rekreacyjnym, rehabilitacyjno-zdrowotnym. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom do celów komercyjnych,

4) podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna zgoda wynikająca z dobrowolnego wysłania informacji na skrzynkę mailową Sportu Pleszew,

5) podanie danych jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie,

6) posiada Pani/Pan prawo do:

   • żądania od Urzędu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

   • przenoszenia danych,

   • wniesienia skargi do organu nadzorczego,

   • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres czasu niezbędny do udzielenia odpowiedzi, oraz do kontaktowania się w związku z działalnością publiczną Sportu Pleszew. Prosimy pamiętać, że ze względu na strukturę niektórych spraw, natychmiastowa odpowiedź nie zawsze jest możliwa.

------------------

Stadion sportowy i basen odkryty

Al. Mickiewicza 6

63-300 Pleszew

Adresy e-mail:

Dyrektor ds. sportu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

------------------

Strony internetowe

Spółka Sport Pleszew - www.sport-pleszew.pl

Park Wodny Planty - www.basen-pleszew.pl

Hala Sportowa Pleszew - www.hala-pleszew.pl

© Sport Pleszew 2009-2018

Top Desktop version