Menu

Policz się z cukrzycą!

Zapraszamy Was do udziału w III Pleszewskim Biegu Policz się z Cukrzycą, organizowanego w ramach XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Spółkę Sport Pleszew, Pleszewski Sztab WOŚP oraz Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie. 

Tradycyjnie już impreza ma charakter koleżeński, nie mierzymy czasu i nie prowadzimy klasyfikacji. Do udziału zapraszamy absolutnie każdego! Wystarczy pokonać minimum jedną dużą pętlę w pleszewskich Plantach (ok 1,2 km) w dowolnej formie, wg uznania i możliwości - truchtem, sprintem, marszobiegiem :) Startujemy o 12.00 i biegamy maksymalnie 1 godzinę. Liczy się wspólny ruch na świeżym powietrzu, integracja i dobra zabawa, a przede wszystkim – wsparcie zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra dla najmłodszych pacjentów polskich szpitali.

Przygotowaliśmy dla Was pakiety startowe, zawierające między innymi przepiękny i jedyny w swoim rodzaju kolorowy medal, oczywiście w kształcie serducha <3
Wszystkim uczestnikom biegu w ramach regeneracji zapewniamy ciepłą herbatę oraz drożdżówkę :)

Imprezie będzie towarzyszyło także kilka dodatkowych atrakcji, o których dowiecie się już niedługo :D

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się jak najprędzej. Obowiązuje opłata wpisowa za udział w biegu w kwocie 11 zł - jest to oczywiście wrzutka do WOŚPowej puchy. Zapisy przyjmowane są w Parku Wodnym Plany, codziennie w godzinach od 6.00 do 22.00.


Ważne informacje w skrócie:
Termin: niedziela, 14 stycznia 2017
Rozpoczęcie biegu: 12.00 (biegamy maksymalnie do godziny 13.00)
Trasa: minimum jedna pętla w Plantach (około 1,2 km)
Biuro zawodów: wigwam w parku leśnym Planty, czynne od 11.00 w dniu zawodów
Wpisowe: wrzutka do puszki WOŚP w kwocie minimum 11 zł
Zapisy: 
- codziennie w recepcji Parku Wodnego „Planty” od 6.00 do 22.00
- bezpośrednio przed biegiem w Biurze Zawodów w dniu 14.01.2017r. (zachęcamy do wcześniejszych zapisów, osoby które zapiszą się po przekroczeniu limitu miejsc mogą wziąć udział w biegu ale nie otrzymają pakietu startowego)


UWAGA: 
Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.
Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w biegu. Warunkiem jest przedstawienie „Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu” podpisanej przez rodzica lub prawnego opiekuna.