Basen Pleszew

Switch to desktop

Dane kontaktowe

Sport Pleszew Sp. z o.o.

Park Wodny "Planty"

(Basen rekreacyjny, basen sportowy, SPA, kręgielnia, sklepik sportowy)

ul. Sportowa 4

63-300 Pleszew

 

Rezerwacja torów na kręgielni tylko pod nr tel. 517 233 448 (telefon jest włączany gdy czynna jest kręgielnia)

 

tel./fax 62 7421 293

tel. 62 7206 772


Adresy e-mail:

Promocja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kręgielnia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep sportowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główny księgowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik działu technicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona internetowa

www.sport.pleszew.pl

www.parkwodny.pleszew.pl

 

Stadion sportowy i basen odkryty

Al. Mickiewicza 6

63-300 Pleszew

Adresy e-mail:

Dyrektor ds. sportu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

powrót na górę

© Sport Pleszew 2009-2015

Top Desktop version